Blog

Fakty i mity o kawie

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów na świecie. Jest dostępna w wielu różnych formach. Wiele osób ma swoje własne przekonania i opinie na temat kawy, ale jakie są fakty i mity, które warto znać? Odpowiadamy!

Czytaj dalej

Zalety świeżo zmielonej kawy

Kawa dla wielu osób jest obowiązkowym punktem każdego poranka. Na rynku znaleźć można zarówno kapsułki i produkty rozpuszczalne, jak i całe ziarna czy już rozdrobnioną mieszankę, którą wystarczy jedynie zaparzyć. Prawdziwi kawosze wiedzą jednak, że najlepiej smakuje kawa świeżo zmielona. Jakie są jej największe zalety?

Czytaj dalej

Na co postawić – kawę ziarnistą czy mieloną?

Kawa jest napojem, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie poranka, zwłaszcza w biurze. Na rynku znaleźć można ją w wersji mielonej lub ziarnistej. Oba produkty mają swoich zwolenników i przeciwników. Jaka kawa sprawdzi się najlepiej? Czym kierować się, wybierając pomiędzy całymi ziarnami a gotowym, zmielonym proszkiem?

Czytaj dalej

Jaką kawę zamawiać do biura?

Kawa jest jednym z najchętniej pitych napojów w biurze. Pojawia się ona w większości firm – jako darmowy produkt dla pracowników oraz jedna z wielu dostępnych pozycji w automatach. Aby jednak zachęcić do picia kawy w biurze, warto postawiać na ziarna odpowiednio wysokiej jakości. Jaka kawa sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie? Czym kierować się, […]

Czytaj dalej

Jaka kawa sprawdzi się do ekspresów automatycznych?

Ekspresy automatyczne w ostatnim czasie pojawiają się nie tylko w kawiarniach, lecz także prywatnych domach, a nawet miejscach użyteczności publicznej. Aby jednak możliwe było przygotowanie w nich aromatycznych napojów, konieczne jest kupienie właściwych ziaren. Jak wybrać odpowiednie produkty tego typu w zależności od posiadanego ekspresu?

Czytaj dalej

Jaki dystrybutor wody sprawdzi się w barze czy hotelu?

Dystrybutory do wody są doskonałym rozwiązaniem w miejscach, w których każdego dnia przebywa wiele osób. Coraz więcej lokali gastronomicznych czy hoteli decyduje się na zamontowanie w swoich budynkach takich urządzeń. Pozwalają one bowiem na zapewnienie stałego dostępu do wody pitnej, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza latem. Jaki model sprawdzi się najlepiej w takim miejscu?

Czytaj dalej

Jaki dystrybutor wody sprawdzi się w biurze?

Pracodawca ma obowiązek zapewnić wodę pitną pracownikom swojej firmy. Wiele osób decyduje się na zainstalowanie w biurze dystrybutora, pobierającego ciecz prosto z wodociągów lub butli. Znacznie ogranicza to koszty związane z zaopatrywaniem zatrudnionych osób w napoje. Jakie modele takich urządzeń sprawdzą się najlepiej w biurze? Czym kierować się, wybierając sprzęt tego typu?

Czytaj dalej

Kupić czy wypożyczyć automat vendingowy?

Automat vendingowy jest doskonałym sposobem na zapewnienie dostępu do przekąsek i napojów bez względu na miejsce, w którym zostanie postawiony. Takie urządzenie można kupić, ale wiele firm oferuje też opcję jego wypożyczenia. Wybór odpowiedniego rozwiązania powinien zależeć przede wszystkim od budżetu i potrzeb danego użytkownika. Jaka opcja sprawdzi się lepiej?

Czytaj dalej

Jakie produkty najkorzystniej sprzedawać w maszynie vendingowej?

Automaty vendingowe są doskonałym sposobem na zapewnienie dostępu do przekąsek i zimnych lub ciepłych napojów w dowolnym budynku. Wybór odpowiedniego zaopatrzenia maszyny powinien zależeć jednak od wielu czynników, w tym preferencji jej użytkowników. W co najlepiej wyposażyć automat vendingowy? Jak wybrać odpowiednie produkty i od czego powinno to zależeć?

Czytaj dalej

Jakie wyposażenie może mieć maszyna vendingowa?

Maszyny vendingowe są niezwykle popularne w placówkach edukacyjnych, medycznych czy nawet biurowcach. Obecnie na rynku znaleźć można wiele modeli tego typu urządzeń. Różnią się one od siebie przede wszystkim wyposażeniem i dostępnymi możliwościami. Co może znaleźć się wewnątrz automatu sprzedającego? Jakie technologie stosuje się w takich maszynach?

Czytaj dalej