Blog

Jaka kawa sprawdzi się do ekspresów automatycznych?

Ekspresy automatyczne w ostatnim czasie pojawiają się nie tylko w kawiarniach, lecz także prywatnych domach, a nawet miejscach użyteczności publicznej. Aby jednak możliwe było przygotowanie w nich aromatycznych napojów, konieczne jest kupienie właściwych ziaren. Jak wybrać odpowiednie produkty tego typu w zależności od posiadanego ekspresu?

Czytaj dalej

Jaki dystrybutor wody sprawdzi się w barze czy hotelu?

Dystrybutory do wody są doskonałym rozwiązaniem w miejscach, w których każdego dnia przebywa wiele osób. Coraz więcej lokali gastronomicznych czy hoteli decyduje się na zamontowanie w swoich budynkach takich urządzeń. Pozwalają one bowiem na zapewnienie stałego dostępu do wody pitnej, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza latem. Jaki model sprawdzi się najlepiej w takim miejscu?

Czytaj dalej

Jaki dystrybutor wody sprawdzi się w biurze?

Pracodawca ma obowiązek zapewnić wodę pitną pracownikom swojej firmy. Wiele osób decyduje się na zainstalowanie w biurze dystrybutora, pobierającego ciecz prosto z wodociągów lub butli. Znacznie ogranicza to koszty związane z zaopatrywaniem zatrudnionych osób w napoje. Jakie modele takich urządzeń sprawdzą się najlepiej w biurze? Czym kierować się, wybierając sprzęt tego typu?

Czytaj dalej

Kupić czy wypożyczyć automat vendingowy?

Automat vendingowy jest doskonałym sposobem na zapewnienie dostępu do przekąsek i napojów bez względu na miejsce, w którym zostanie postawiony. Takie urządzenie można kupić, ale wiele firm oferuje też opcję jego wypożyczenia. Wybór odpowiedniego rozwiązania powinien zależeć przede wszystkim od budżetu i potrzeb danego użytkownika. Jaka opcja sprawdzi się lepiej?

Czytaj dalej

Jakie produkty najkorzystniej sprzedawać w maszynie vendingowej?

Automaty vendingowe są doskonałym sposobem na zapewnienie dostępu do przekąsek i zimnych lub ciepłych napojów w dowolnym budynku. Wybór odpowiedniego zaopatrzenia maszyny powinien zależeć jednak od wielu czynników, w tym preferencji jej użytkowników. W co najlepiej wyposażyć automat vendingowy? Jak wybrać odpowiednie produkty i od czego powinno to zależeć?

Czytaj dalej

Jakie wyposażenie może mieć maszyna vendingowa?

Maszyny vendingowe są niezwykle popularne w placówkach edukacyjnych, medycznych czy nawet biurowcach. Obecnie na rynku znaleźć można wiele modeli tego typu urządzeń. Różnią się one od siebie przede wszystkim wyposażeniem i dostępnymi możliwościami. Co może znaleźć się wewnątrz automatu sprzedającego? Jakie technologie stosuje się w takich maszynach?

Czytaj dalej

Jak często należy serwisować automaty vendingowe?

Automaty vendingowe to urządzenia, które zwykle są eksploatowane dość intensywnie. Aby możliwe było zachowanie ich pełnej sprawności, konieczne jest regularne serwisowanie takich maszyn, a także dokonywanie niezbędnych napraw. Jak często należy korzystać z usług doświadczonych ekip odpowiedzialnych za serwis maszyn vendingowych? Dlaczego jest to takie ważne?

Czytaj dalej

Dlaczego warto postawić w biurze automat z kawą?

Automaty sprzedające cieszą się ogromną popularnością w budynkach użyteczności publicznej. Pozwalają one na szybkie zakupienie nie tylko zimnych napojów i przekąsek, lecz także kawy. Są powszechnie stosowane m.in. w biurach. Dlaczego warto postawić automat z kawą w swoim biurze? Kiedy takie rozwiązanie ma sens?

Czytaj dalej

Gdzie najlepiej sprawdzają się automaty vendingowe?

Automaty vendingowe niezwykle często pojawiają się w przestrzeni publicznej. Zapewniają one dostęp do napojów butelkowanych, przekąsek, a także kawy czy herbaty. Gdzie najlepiej zdecydować się na automaty sprzedające? Jakie modele wybrać do konkretnej przestrzeni, by spełniały one oczekiwania osób korzystających z budynku?

Czytaj dalej

Zalety nowoczesnych dystrybutorów do wody

Woda jest najważniejszym zasobem dostępnym na naszej planecie. Jest też niezbędna do funkcjonowania naszego organizmu. I nic w tym dziwnego skoro przeciętne ciało ludzkie składa się w 60 – 70% z wody, przy czym kości to woda w 31%, a ludzki mózg w 70%. W codziennym natłoku zadań trudno jest jednak pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. […]

Czytaj dalej