Sprzedaż urządzeń

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży urządzeń. W ciągłej sprzedaży posiadamy automaty sprzedające do napojów zimnych i ciepłych, jak również automaty snackowe, ekspresy do kawy oraz dystrybutory wody. Proponowane przez nas urządzenia doskonale sprawdzają się na stacjach paliw, w kawiarniach, restauracjach, sklepach, biurach, szkołach i innych miejscach użyteczności publicznej. Automaty posiadają atesty sanitarne odpowiadającym normom obowiązującym w krajach UE. Wszystkie maszyny przeszły kontrolę jakości, jak również możemy zagwarantować ich pełną sprawność techniczną.

Urządzenia używane

Lioness

LionessJeden z najpopularniejszych automatów NESCAFÉ, który zapewnia szeroki asortyment kaw i innych napojów gorących. Urządzenie na kawę rozpuszczalną, wybór 10 napojów (m.in. kawa biała i czarna, cappuccino, czekolada, herbata), automatyczny podajnik mleka (mleko w proszku, zasilanie 220 V , moc maksymalna 1350 W, średnia wydajność na godzinę 100 napojów, wymiary szer. 38 cm, głębokość 45 cm, wysokość 51 cm (z szafką 166 cm, Wydajność 90 napojów/h, Wysoka niezawodnoś, Możliwość stałego lub niezależnego podłączenia do wody.

Urządzenia nowe

Zapytaj o ofertę

Jeśli chcesz zapytać o ofertę - wyślij wiadomość. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i udzieli wyczerpujących informacji.
Chcę otrzymać ofertęChcę otrzymać ofertę