O naszej firmie

Działamy na rynku od 1991 roku. Zapewniamy napoje gorące i zimne oraz przekąski, a także obsługę automatów vendingowych (sprzedających). Oferujemy szeroki zakres produktów i rozwiązań, od prostego ekspresu ciśnieniowego do biur, pojedynczego automatu vendingowego, dystrybutora filtrującego do wody, po ścianę vendingową, czy profesjonalne ekspresy ciśnieniowe dla hoteli i restauracji.

Zapewniamy kompleksową obsługę maszyn, od asysty w dostosowaniu automatu do Państwa potrzeb, przez dostarczanie produktów do automatu, po utrzymanie go w czystości i sprawności technicznej. Jesteśmy autoryzowanym operatorem automatów Nestle i Pepsi, jak również obsługujemy automaty marki własnej.

Zapewniamy nowej generacji dystrybutory do wody będące czystszą i ekonomiczną alternatywą dla rozwiązania pięcio galonowego. Codziennie obsługujemy ok. 50 tysięcy konsumentów w całej Polsce. Serwujemy naszym Klientom ponad 2000 napojów w ciągu każdej godziny.

Nasze maszyny stoją w:

  • biurach
  • hotelach
  • fabrykach
  • szpitalach
  • przychodniach lekarskich
  • uczelniach i szkołach
  • salach koncertowych, teatrach
  • dworcach

oraz wielu innych miejscach użytku publicznego.

Wierzymy, że obsługa automatów to coś więcej niż tylko uzupełnianie produktów – to pełna troska o naszych Klientów! Potwierdzeniem naszych umiejętności są nie tylko certyfikaty i nagrody, ale przede wszystkim satysfakcja dziesiątek tysięcy osób korzystających z naszych urządzeń. Mamy nadzieję, że także Państwo zdecydują się dołączyć do tego grona!

Cele i wartości

Codziennie cały nasz zespół pracuje po to, by zagwarantować naszym klientom najwyższy poziom usług. Chcemy by zarówno korzystanie z naszych automatów, jak i współpraca z nami była dla Państwa przyjemnością.

Fakty

Serwujemy naszym Klientom ponad 2000 napojów w ciągu każdej godziny. Nasze maszyny stoją w biurach,hotelach,  fabrykach, szpitalach, przychodniach lekarskich, uczelniach i szkołach, salach koncertowych, teatrach, dworcach oraz wielu innych miejscach użytku publicznego. W 2014 roku w Euromonitorze – zgodnie z badaniami – Ploh jest drugą co do wielkości niezależną firmą vendingową w Polsce zaraz po koncernie Coca-Cola.