Praca w naszej firmie

Cały czas rośniemy, dlatego stale poszukujemy nowych osób do zespołu.
Nasza firma to miejsce dla ludzi dynamicznych, odpowiedzialnych, pozytywnie nastawionych do swojej pracy i życia.

Jeśli spełniasz te wymagania chcielibyśmy dowiedzieć się o Tobie więcej.

Obecnie poszukujemy

VENDING MANAGERA

Miejsce pracy: Bronisze (powiat warszawski zachodni)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie i kierowanie pracą podległego zespołu
  • Zarządzanie, motywowanie i ocena pracy pracowników
  • Kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego działu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.W. PLOH Sp. z o.o. z siedzibą w Broniszach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

SERWISANT

  • Obsługa serwisowa automatów samosprzedajacych i ekspresów do kawy
  • Montaż i demontaż urządzeń
  • Kontakt z klientem
  • Prowadzenie ewidencji części
  • Współpraca z poszczególnymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, dyspozycyjność
  • Zmysł techniczny
  • Doświadczenie zawodowe w branży automatów samosprzedających, ekspresów ciśnieniowych (Lavazza, Saeco, Nivona) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, systemy lokalizacyjne)
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne szkolenia z zakresu obsługi i serwisu urządzeń
  • Cały etat

Uwaga

Aplikację wraz z CV prosimy przesyłać za pomocą poniższego formularza

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Załącz plik z CV (format PDF lub DOC) (wymagane)

Treść wiadomości